rabota

Coordonator relații clientelă (servicii de instruire lingvistică)

  • ILTC

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 182
    Full time
    Job Nr. 44181 20 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    International Language Training Center angajează:

    ILTC este o școală de limbi de talia internațională, un lider recunoscut în predarea limbilor străine în Moldova, care a fost fondată în anul 1994. Portofoliul ILTC include cursuri de limbă engleză, germanî, romană, italiană, spaniolă, rusă și de asemenea programe specializate. Clubul de Conversație, Engleza de Afaceri. Cursuri de pregătire pentru examene internaționale (TOEFL, IELTS, Cambridge).

    Abilități / experiență:
    - Experiență întru-un domeniu similar de prestare servicii constituie un avantaj
    - Abilități excelente de comunicare interpersonală, scrisă și verbală
    - Abilități expepționale de negociere și soluționare a conflictelor
    - Orientare spre client, cunoaștere a principiilor și practicilor în domeniul asistență clientelă
    - Cunoștințe aprofundate în utilizarea computerului și a aplicațiilor inclusiv MIcrosoft Word, Excel și Access
    - Cunoaștere fluentă a limbilor engleză, romana, rusă

    Responsabilități:
    - Cunoașterea tururor serviciilor de către companie, urmărirea actualizării informației în cadrul acesteaia
    - Gestionarea bazei de date: introducerea datelor cu privire la clienții noi, actualizarea operativă a bazei de date existente
    - Recepționarea și efectuarea unui volum mare de apeluri telefonice și email-uri
    - Comunicarea cu clienții într-o manieră amabilă și profesională, receptivitate de necesitățile și solicitările clienților, acționarea promptă, acționarea promptă vizînd acestea
    - Informarea conducerii referitor la schimbările necesare, actualizările și chestiunile întîmpinate întîmpinate cu clienții
    - Participarea la training-uri și dezvoltarea abilităților profesionale

    Schimburi de lucru:
    • 8:00 - 16:00 Luni / Miercuri / Vineri, 12:00 - 20:00 Marți / Joi, 9:00 – 14:00 Sîmbătă
    • 12:00 - 20:00 Luni / Miercuri / Vineri, 8:00 - 16:00 Marți / Joi, 9:00 – 14:00 Sîmbătă

    Trimite CV până la 17 octombrie, 2017: iltcmanager@gmail.com

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    SRL Maestro-Nut
    • Full time
    • 12.10.2017
    • Full time
    • 14.08.2017
    • Full time
    • 19.09.2017