Поиск работы или резюме

Coordonator Relații Clientelă

SBC HR

141 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de Coordonator Relații Clientelă pentru o școală de studiere ale limbilor străine. Dezvoltă-ți abilitățile profesionale și aplică limba engleză absolut gratuit.

Noi vă propunem:

- Angajare oficială

- Grafic de muncă:

Primul schimb:  Luni, Miercuri, Vineri: 8:00 - 16:00, Marți, Joi: 12:00 - 20:00, Sâmbătă: 9:00 – 14:00

Al 2-lea schimb: Luni, Miercuri, Vineri: 12:00 - 20:00, Marți, Joi: 8:00 - 16:00

- Oficiu în centrul orașului

- Dezvoltarea profesională (cursuri, traininguri)

Responsabilități principale:

- Gestionarea bazei de date: introducerea datelor cu privire la clienții noi, actualizarea operativă a bazei de date existente

- Recepționarea și efectuarea apelurile  telefonice și email-uri

- Elaborarea ofertelor comerciale

- Întreținerea corespondenței

 Cerinţele companiei:

- Studii superioare

- Experiență în vânzări

 - Experiență în lucrul clienții

- Cunoașterea perfectă ale limbilor română și rusă și engleză

               Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

                                      Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Documente md
  • Full time
  • 26.09.2018
  • Full time
  • 05.12.2017
  • Full time
  • 02.08.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме