rabota

Coordonator Proiecte

  • Mobiasbanca

    Mob. Tel/Fax. 022 812-332, 022 812 461, fax. 54-19-74
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 96
    Full time
    Job Nr. 44184 20 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de:

    Departamentul Proiecte si Organizare

    Misiune post: Asigură realizarea proiectelor băncii, coerenţa şi eficienţa soluţiilor bancare implementate

    Principalele responsabilităţi:

    • Realizarea proiectelor băncii;
    • Asigurarea comunicării in cadrul proiectului;
    • Gestionarea riscurilor proiectului;
    • Executarea corectă a proiectului prin respectarea perimetrului, termenilor şi bugetului alocat;
    • Predarea produsului final conform cerinţelor business.

    Cerinţe:

    • Studii superioare cu profil economic sau în domeniu IT;
    • Cunoaşterea procedurilor şi produselor bancare;
    • Experienţa în gestiunea proiectelor de minim 1 an;
    • Experienţă de activitate în sistemul financiar-bancar va fi un avantaj;
    • Cunoştinţe avansate ale limbii engleze.

    Profilul candidatului:

    • Abilităţi de comunicare, organizatorice şi de planificare;
    • Spirit de echipă, abilităţi sociale şi flexibilitate;
    • Orientare spre rezultate şi client;
    • Rezistenţă la stres;
    • Spirit inovativ si cognitiv.

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat insotit de o scrisoare de intentie, la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md; fax. 54-19-74.

    Informaţii suplimentare la tel: 022 812-332, 022 812 461

    О компании:

    "Mobiasbancă" este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursul activităţii sale. Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor individuali.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 15.09.2017

    Î.S. ”Calea Ferată din Moldova”
    • Full time
    • 09.08.2017
    • Full time
    • 12.10.2017