rabota

Controlor

  • IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

    Mob. Tel/Fax. 022 885 219
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 82
    Full time
    Job Nr. 39482 12 дней назад
    Controlor

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    M "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
    Anunţă postul vacant de:

    Controlor

    Obligațiuni:

    • Verificarea şi predarea producţiei finite distribuitorilor;
    • Verificarea şi primirea producției finite în strictă conformitate cu facturile.

    Cerinţe faţă de candidat:

    • Studii medii sau profesionale tehnice;
    • Experienţă în muncă nu mai puţin de 1 an;
    • Abilităţi de lucru în echipă.

    Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

    E-mail: hr@md.anadoluefes.com
    Tel: 022 885 219

    Doar persoanele selectate vor fi contactate.

    О компании:

    Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova.  Berea "Chisinau" este prima marcă naţională si are o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale Moldovei.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 28.06.2017
    • Full time
    • 27.06.2017
    • Full time
    • 22.06.2017