rabota

Controlor de gestiune (3 zile saptamanal)

  • Veo Worldwide Services

    Mob. 079009929 Tel/Fax.
  • Part Time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 278
    Part Time
    Publicitate 12.06.2017 26 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    10 ani de experiență, peste 600 de colegi în 10 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria și Ucraina. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE Academy. Mediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

      Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali:  Comercial, Financiar-Contabil, Resurse Umane, Logistică și Transport, Support și Dezvoltare IT

      Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.

    Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 10 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

    Controlor de gestiune (3 zile pe saptamina)

    Candidatul ideal:
    Esti o persoana riguroasa, cu spirit analitic si capacitate de sintetiza?
    Iti place sa lucrezi cu cifre si acorzi atentie detaliilor?
    Daca raspunsul tau este « DA », atunci te invitam sa te alaturi echipei Control de gestiune de la Chisinau.

    Pentru reusita in aceasta misiune ai nevoie de:
    - Studii superioare economice (in curs sau finalizate) ;
    - Cunoştinţe solide de operare pachet MS Office – în special Excel ;
    - Cunoasterea limbii engleze - avantaj
    - Cunoasterea limbii franceze la un nivel incepator spre mediu ( A2-B1)
    - Rigurozitate şi responsabilitate;
    - Atenţie la detalii;

    Descrierea jobului:
    In calitate Controlor de gestiune, principalele tale misiuni constau in:
    - Asigurarea si gestionarea dezvoltarii rapoartelor ce permit monitorizarea permanenta a indicatorilor de gestiune necesari pentru evaluarea diferitelor activitati din cadrul societatii, in vederea asigurarii unui serviciu la standarde ridicate de calitate.
    - Asigurarea respectarii procedurilor si a strategiilor stabilite;
    - Elaborarea rapoartelor săptămânale și lunare pentru a determina indicatori de performanță pe diverse activitati ale clientului;
    - Colectarea si sintetizarea datelor preliminare in vederea elaborarii rapoartelor specifice;
    - Respectarea termenelor de predare a rapoartelor.

    Beneficii:
    - Formare la nivel internaţional;
    - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere inr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes;
    - Pachet salarial atractiv;

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Societate Comerciala
    • Part Time
    • 13.04.2017

    Autospalatorie 24/24
    • Part Time
    • 11.06.2017