rabota

Controlor casier

  • BC COMERTBANK S.A.

    Mob. 069200350 Tel/Fax. 022839783
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 133
    Full time
    Publicitate 19.06.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 4000 - 5000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Controlor - casier superior

    Obiectivul postului:

    • Organizarea operaţiunilor de casă aferente activităţilor operaţionale de încasări şi plăţi în lei şi valută străină, de verificare, triere şi ambalare a numerarului, activităţi de schimb valutar

    Cerințe față de post:

    • Studii superioare sau medii de specialitate economice;
    • Lipsa antecedentelor penale;
    • Vechimea în muncă este neobligatorie;
    • Cunoaşterea legislaţiei şi actelor normative în domeniul financiar bancar şi al evidenţei contabile în vigoare, în special care reglementează organizarea activităţii caselor operaţionale şi a punctelor de schimb valutar, contabilizarea operaţiunilor de casă, utilizarea documentelor contabile şi de casă, operaţiuni cu numerarul;
    • Cunoaşterea modului şi normelor de documentare a operaţiunilor de casă;
    • Cunoaşterea modului de exploatare a maşinilor de casă şi control (în continuare MCC) şi de utilizare a acestora la înregistrarea operaţiunilor de schimb valutar
    • Cunoaşterea modului de exploatare a maşinilor de casă şi control şi de utilizare a acestora la înregistrarea operaţiunilor de schimb valutar;
    • Conoasterea procesului de eliberare si primire a transferururilor international (Western Union, Money Gram, Anelik, Ria, Unistream)
    • Cunoaşterea calculatorului;
    • Cunoaşterea excelentă a limbii de stat, la un nivel avansat a l.ruse.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    SRL Maestro-Nut
    • Full time
    • 12.07.2017
    • Full time
    • 04.07.2017
    • Full time
    • 17.02.2017