rabota

Content Manager

  • Axetag SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 51
    Full time
    Publicitate 03.11.2017 24 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania Axetag SRL anunță loc vacant pentru poziția de Content Manager. Axetag SRL este o întreprindere de proiectare, autohtonă, care a reușit să se afirme la nivel înalt pe piața mondială. Ne ocupăm în special de proiectarea și asamblarea utilajelor pentru prelucrarea și producerea uleiurilor vegetale.

    Cerințe către candidat:

    studii superioare cu tangențe în marketing;

    abilități de scriere a textelor tehnice;

    cunoștințe avansate în MS Office (Excel, Word), etc.;

    cunoştinţe avansate ale programelor de redactare grafică a imaginilor, cum ar fi Adobe Photoshop (constituie avantaj);

    cunoașterea avansată a limbii materne, englere, ruse / limba germană prezintă un avantaj;

    responsabilitate, comunicabilitate, lucru în echipa;

    Oferim:

    loc de lucru interesant și stabil;

    posibilitate de a avansa; creșterea profesională și a carierei;

    lucru într-o echipă tînără și prietenoasă;

    Salariul v-a fi stabilit în urma interviului !

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 22.08.2017
    • Full time