Поиск работы или резюме

CONTABIL URGENT!!!

AO CASMED

77 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 23.02.2018

AO ,,CASMED,, este în căutarea unui contabil în mun. Bălți.

Responsabilități principale:

· Întocmirea documentelor contabile primare, registrelor contabile;

· Întocmirea și prezentarea dărilor de seamă fiscale, statistice, conform legislației în vigoare;

· Întocmirea rapoartelor financiare către donatori;

· Înregistrarea în programul de contabilitate a documentelor primare;

· Inventarierea patrimoniului organizației;

· Elaborarea bugetului și monitorizarea cheltuileilor.

Cerinte faţă de candidaţi:

· Studii superioare în domeniu și experienţă în funcția respectivă minim 3 luni (experiența într-o asociație obștească va constitui un avantaj);

· Experiență în organizarea activității financiar – contabile;

· Profunde cunoștinte a legislației fiscale și contabile;

· Cunoașterea softurilor specializate de evidență contabilă (1C 8) și abilități de operare PC (Word, Excel);

· Cunoaşterea obligatorie a limbii română și engleză.

Beneficii:

- Mediu de lucru atractiv şi echipă tânără şi dinamică;

- Posibilitatea de implicare activă în proiectele asociaţiei;

- Posibilitatea de formare şi instruire permanentă.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: ngo_casmed@yahoo.com indicând poziția la care aplică.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 02.11.2017

Molinart Grup SRL
  • Full time
  • 22.02.2018
  • Full time
  • 31.01.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме