rabota

Contabil-sef adjunct

  • H&S Consulting SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 118
    Full time
    Publicitate 06.11.2017 17 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Мастер
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania angajează Contabil-sef adjunct cu urmatoarele cerinte:

    - vârsta până la 35 ani;

    - studii superioare profil economic;

    - experiență în domeniul contabilității minim de 1 an;

    - cunoștințe de operare a programei 1C contabilitate ver.7 și 8;

    - cunoștințe a Microsoft Office (WORD, EXCEL...)

    - cunoașterea limbilor română și rusă;

    - responsabilitate și punctualitate.

    CV-urile cu foto Varog le transmiteti pe adresa mail indicată mai jos. Vor fi contactați doar cei care vor trece 1 etapă de selectare.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 29.09.2017

    Urban Post SRL
    • Full time
    • 10.10.2017
    • Full time
    • 25.10.2017