rabota

Contabil - Sef Adjunct

  • HR-Consulting

    Mob. +37362101257 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 153
    Full time
    Publicitate 19.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    HR-Consulting – lider în recrutarea personalului, la solicitarea clientului său, este în cautarea candidatului pentru postul vacant:

    Cerinte:
    •    Studii superioare de specialitate (contabilitate, economie, finante),
    •    Utilizator MS Excel, MS Word,
    •    Experienta 1C,
    •    Experienţă în funcţie de contabil-sef 4-5 ani (domeniul de activitate-comert este un avantaj),
    •    Cunoasterea actelor normative si a legislatiei in domeniu (evidenta contabila, acte legislative din domeniul financiar fiscal etc.)
    •    Experienta in elaborarea si prezentarea in termen a rapoartelor statistice si fiscale etc,
    •    Cunoasterea la perfecţie a limbilor română rusă,
    •    Abilitati profesionale bine definite,
    •    Persoană dinamică, energică, responsabilă, atenta la detalii.

    Oferim:

    •    Mediu de lucru plăcut,
    •    Pachet salarial atractiv,
    •    Pachet social

    CONTACTE:
    Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: zz80@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: «Contabil sef adjunct »

    sau la numărul de Telefon de contact: 062101257.

    Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 23.06.2017

    Veo Worldwide Services
    • Full time
    • 31.05.2017