Поиск работы или резюме

Contabil şef

Intreprinderea Municipala Servicii Comunal Locative Orhei

251 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 19.07.2018

Întreprinderea Municipală ,,Servicii Comunal-Locative” Orhei  anunță vacantă funcția de Contabil şef.

Oferim:

  • Program de muncă : 5 zile în saptămână, de la 8:00 până la 17:00
  • Pachet salarial motivant
  • Pachet social complet
  • Locația: mun.Orhei, str. Renașterii Naționale, 18

Responsabilităţi:

  • Organizarea şi controlul activităţii contabile în întreprindere;
  • Asigurarea respectării legislaţiei, asigurarea întocmirii în timp a tuturor activităţilor şi rapoartelor contabile;
  • Cunoaşterea profundă a legislaţiei fiscale şi SNC (standardelor naţionale de contabilitate);
  • Întocmirea şi prezentarea rapoartelor financiare şi declaraţiilor fiscale;
  • Controlul asupra evidenţei întregului patrimoniu a întreprinderii;
  • Întocmirea şi prezentarea dărilor de seamă fiscale, statistice ş.a. ;
  • Stabilirea şi delegarea sarcinilor pentru persoanele aflate în subordinea sa (8 persoane);
  • Responsabil pentru corectitudinea reflectării operaţiilor economice în conturi, pregătirea şi prezentarea dărilor de seamă, calcularea impozitelor şi taxelor, etc.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare in domeniu;
  • Cunoaşterea legislaţiei în domeniu;
  • Cunoaşterea programului contabil 1C, Excel.
  • Studii de specialitate, experienţă în domeniu min. 5 ani;
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă

Personele interesate ne pot trimite CV-ul la adresa de e-mail: scl-anticamera@mail.ru

Tel: (0235)20901

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 10.11.2017
  • Full time
  • 25.05.2018

S7 Airlines
  • Full time
  • 12.02.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме