Поиск работы или резюме

Contabil şef

SRL Maestro-nut

509 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de

Responsabilităţi:

  • Organizarea şi controlul activităţii contabile în companie;
  • Asigurarea respectării legislaţiei, asigurarea întocmirii în timp a tuturor activităţilor şi rapoartelor contabile;
  • Cunoaşterea profundă a legislaţiei fiscale şi SNC (standardelor naţionale de contabilitate);
  • Experienţă privind evidenţa în comerţ, producere, operaţiunile de import-export;
  • Întocmirea şi prezentarea rapoartelor financiare şi declaraţiilor fiscale.
  • Orgnizarea serviciului contabilitate;
  • Controlul asupra evidenţei întregului patrimoniu a întreprinderii;
  • Organizarea inventarierii (1-2 ori pe an);
  • Întocmirea şi prezentarea dărilor de seamă fiscale, statistice ş.a. ;
  • Stabilirea şi delegarea sarcinilor pentru persoanele aflate în subordinea sa (6-8 persoane);
  • Pregătirea şi prezentarea informaţiilor şi rapoartelor necesare Directorului general;
  • Responsabil pentru corectitudinea reflectării operaţiilor economice în conturi, pregătirea şi prezentarea dărilor de seamă, calcularea impozitelor şi taxelor, etc.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii de specialitate, experienţă în domeniu min. 5 ani;
  • Cunoaşterea limbilor romana şi rusă
  • Cunoaşterea legislaţiei în domeniu;
  • Cunoaşterea programului contabil 1C.

Oferim:

  • Post de conducere cu activitate diversă și interesantă;
  • Pachet salarial motivant;
  • Lucru în echipă într-o organizație dinamică;

Program de muncă – Fulltime.

Personele interesate ne pot trimite CV-ul la adresa de e-mail: info@maestro-nut.com, cu menţiunea postului pentru care aplicati ,,Contabil-şef’’.

Tel.: (022)-21-20-66 SAU 079922333

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 5 - 10 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 27.09.2018

Doldan Construct SRL
  • Full time
  • 10.08.2018

Veo Worldwide Services
  • Full time
  • 20.09.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме