Поиск работы или резюме

Contabil Sef

HR Consulting

136 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 24.01.2018
1 месяц назад

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania:
Companie locala specializata in proiectarea si constructia obiectelor comerciale cu temperaturi controlate

Responsabilitati principale:

• Gestionarea activitatii economice a companiei

• Verificarea evidentei primare, raportarea,prelucrarea actelor contabile si reflectarea corecta pe conturi contabile
• Aprecierea cheltuielilor deductibile si nedeductibile in scopuri fiscal

Cerinte de baza:
• Studii superioare;
• Experienta pe o pozitie similara de min 2-3 ani sau Contabil Sef Adjunct
• Romana, Rusa – nivel avansat ; Engleza – cel putin nivel mediu;
• Cunostinte avansate operare PC , 1C; Excell
• Calitati personale: integritate, transparenta, responsabilitate;

Cei interesati pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; In CV indicati codul postului vacant: C-AB

Telefon de contact : 022-876556

CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

Va multumim pentru timpul acordat.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Крупный дистрибьютор колбасных изделий и полуфабрикатов Filletti
  • Full time
  • 27.11.2017
  • Full time
  • 20.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме