rabota

Contabil salarizare

  • HR-Consulting

    Mob. +373 62 10 12 90 Tel/Fax. +373 22 87 65 56
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 155
    Full time
    Publicitate 10.07.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: +373 62 10 12 90
    • Тел.: +373 22 87 65 56

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

    Companie internationala
    , in domeniu producerii automotive.

    Profilul candidatului:
    - Studii superioare in domeniu;
    - Experienţă de lucru în calitate de contabil nu mai puţin de 2 ani;
    - Cunoasterea legislaţiei muncii şi legislaţiei fiscale în vigoare;
    - Capacitate de analiză şi control;
    - Grad inalt de responsabilitate si confidentialitate;
    - Cunoaşterea limbilor româna, rusa, engleza fluent;
    - Operare PC (MS Excel, Programe de contabilitate).

    Parte din fisa postului:
    - Organizarea, evidenţa contabilă în domeniul salarizării şi normarea muncii în cadrul întreprinderii;
    - Verificarea şi introducerea tabelelor de pontaj;
    - Întocmirea adeverinţelor la cererea salariaţilor;
    - Completarea raportărilor lunare, trimestriale sau anuale;
    - Intocmeste rapoarte asupra diferitelor aspecte legate de munca sa;

    COMPANIA OFERĂ:
    •    Salariu avantajos, posibilitatea de crestere financiara si profesionala,
    •    Oportunitatea de a activa intr-o echipa intenationala

    CONTACTE:
    Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: bb80@search4staff.com ;  indicând codul postului vacant în titlul scrisorii: CSB

    Telefon de contact: 062101290, 0 (22) 876556

    Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 10.07.2017

    HR-Consulting
    • Full time
    • 29.05.2017

    Companie Internationala
    • Full time