rabota

Contabil Primar

  • Magenta Consulting

    Mob. (+373-69) 33 96 26 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 22
    Просмотров: 1687
    Full time
    Publicitate 07.09.2016 8 месяца назад

    Подробнее вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Magenta crește și, odată cu aceasta, crește echipa sa. Anunțăm concurs pentru postul de:

    or. Chişinău

    Responsabilităţi:

    • Prelucrarea documentației primare;
    • Întocmirea documentației curente și de raportare;
    • Acordarea suportului necesar contabilului șef în pregătirea documentelor pentru rapoartele statistice și fiscale.

    Cerințe față de candidat:

    • Studii superioare (finalizate sau în cursul anului 3 licenţă)
    • Experiență relevantă de minim 1 an va prezenta un avantaj
    • Cunoştinţe MS Office
    • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat, engleza va prezenta un avantaj
    • Gândire analitică și atenție la detalii

    Beneficii:

    • Autodezvoltare și creștere profesională
    • Echipă tânără de profesioniști
    • Mediu activ şi dinamic (cafea, bean bags, selfie-uri și teambuildinguri peste hotare din partea companiei)
    • Salariul atractiv

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, indicând postul solicitat, prin e-mail: cariera@consulting.md; sau la adresa: str. Columna 86, et.3, or. Chişinău.

    Informaţii suplimentare la tel: (+373-69) 33 96 26.

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 19.05.2017
    • Full time
    • 26.05.2017

    HR-Consulting
    • Full time
    • 14.03.2017