rabota

Contabil - operator

  • Dulcinella

    Mob. 061062200 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 57
    Full time
    Publicitate 16.06.2017 11 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 4000 - 5000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Misiune post: Întocmirea și evidența documentelor contabile primare.

    Responsibilițăti principale:

    introducerea documentelor primare în programa de evidență contabilă (întocmirea facturilor fiscale, de expediție);
     evidența returului documentelor primare (facturi fiscale).

    Cerințe:

    - studii medii de specialitate sau superioare de profil (contabilitate);

    - experiența de muncă  pe un post similar – cel puțin 1 an;

    - cunoașterea legislației contabile, fiscale și a muncii;

    - cunoașterea limbilor română și rusă;

    - utilizator avansat PC MS Office (Excel), Universal Accounting - avantaj.

    Condiții:

    - perspective de realizare profesionala și personală;

    - angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;

    - program de lucru full time;

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Magenta Consulting
    • Full time
    • 07.09.2016

    Filaro Impreg Service
    • Full time
    • 01.06.2017

    Companie SRL
    • Full time
    • 29.03.2017