Поиск работы или резюме

Contabil Junior (full time)

HR Consulting

72 просмотров
Дата публикации: 24.04.2019

Compania HR-Consulting, la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Responsabilități:
● Întroducerea informaţiei primare (încasările în baza contractelor de împrumut) în sistemele de evidenţă ale companiei (achitările clienților, partenerilor);
● Gestiunea contabilă a campaniilor promoționale (casarea cadourilor, perfectarea contabilă a operațiunilor economice);
● Gestiunea contabilă a salariaților delegați in deplasare de serviciu și a adunărilor organizate în cadrul companiei (evidența delegațiilor/adunărilor, perfectarea documentară, perfectarea contabilă a operațiunilor economice);
● Înregistrarea și evidența facturilor emise de parteneri și facturile emise de companie;
● Verificarea şi arhivarea documentelor contabile (pe suport de hîrtie și/sau electronice);
● Corespondența financiară cu debitorii companiei;
● Înregistrarea corectă și la timp a tranzacțiilor economice, respectarea perioadei de închidere a bilanțului contabil;
● Realizarea sarcinilor financiare delegate de către superiorul departamentului.

Cerințe:
● Studii superioare în unul din domeniile: Contabilitate/Finanțe
● Experiență minim 1 an în domeniul contabilitățiii
● Utilizator independent MS Office (Word, în special Excel)
● Flexibilitate și rezistență la stres
● Cunoștințe în domeniul financiar (preferabil), cunoștințe avansate al SNC
● Cunoașterea limbilor: RO - avansat; RU, EN - Intermediar

Ce oferă compania:
● Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii
● Salariu competitiv
● Posibilități de creștere și dezvoltare profesională
● Mediu de lucru motivant în cadrul unei companii internaționale
● Tichete de masă
● Bonus anual în dependență de performanța individuală

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant: CAI

Telefon de contact: 062101257

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 05.03.2018
  • Full time
  • 15.02.2019

imsp amt botanica
  • Full time
  • 13.11.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме