Поиск работы или резюме

Contabil/ Ajutor Contabil Sef (productie internationala)

HR Consulting

1303 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 18.10.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Compania: internationala, specializata in domeniul automotive

Responsabilitati:
- Coordonarea echipei de contabili (4 contabili)
- Monitorizarea contabilitatii primare
- Formarea costurilor pentru productie
- Consolidarea rapoartelor expediate catre Directorul de Finante si sectia de control

Cerinte:
- Studii superioare in domeniu;
- Experienta in calitate de ajutor contabil sef sau contabil sef la productie;
- Cunoasterea formarii costurilor din diferite segmente de productie
- Cunoaşterea limbilor romana, rusa, engleza mediu;
- Operare PC (MS Excel, Programe de contabilitate).

Beneficii:
- Pachet social complet
- Transport organizat de companie

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; In CV indicati postul vacant: CСR

sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 20.12.2017
  • Full time
  • 10.06.2018

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 21.02.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме