rabota

contabil casier

  • IM Tirex Petrol SA

    Mob. Tel/Fax. 022200733
  • Part Time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 202
    Part Time
    Publicitate 05.06.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Se cauta contabi casier, persoana cu tendinta de a lucra o perioada indelungata. Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu o paza, la adresa de e-mail office@tirexpetrol.com. Cerintele candidat: studii superioare; grand inalt de responsabilitate; depinderi bune de utilizare calculator; posedarea limbilor romana si rusa. Posibil si fara experienta. Salariu competitiv si pachet social complet. Vom fi bucuros sa examinam impreuna cu Dv. posibilitatile de colaborare. Vor fi contactate doar persoanele selectate. Multumesc.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Veo Worldwide Services
    • Part Time
    • 31.05.2017
    • Part Time
    • 01.08.2017

    IM Tirex Petrol SA
    • Part Time
    • 05.06.2017