Поиск работы или резюме

Contabil Asistent

Avix Art Grup

149 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 27.12.2017
28 дней назад

Compania Clounella angajează Contabil Asistent

Responsabilităţi principale:

1. Responsabil pentru activitatea financiară a companiei;

2. Responsabil pentru evidenţa contabilă;

3. Efectuarea calculului corect al salariului muncitorilor;

4. Efectuarea procedurilor lunare de închidere a bilanţului şi a calculelor;

5. Pregătirea rapoartelor financiare;

6. Controlul tuturor calculelor şi plăţilor aferente taxelor, prezentarea declaraţiilor fiscale lunare, trimestriale, anuale;

7. Participarea în procedurile de bugetare anuală şi monitorizarea lunară a realizării bugetului;

8. Controlul calculelor şi plăţilor aferente împrumuturilor şi creditelor;

9. Rezolvarea tuturor sarcinilor financiare.

Cerinţe faţă de candidat:

1. Studii superioare profesionale (contabile şi/sau financiare);

2. Experienţa de cel puţin 3 ani in funcţie similară;

3. Cunoaşterea standardelor de contabilitate;

4. Cunoştinţe şi abilitaţi in bugetare, analiza financiara, dirijare a fluxului financiar, organizare şi desfăşurare a activităţii economico-financiare a companiei;

5. Capacităţi înalte de analiză şi sinteză, capabil să facă faţă unor situaţii complexe;

6. Abilităţi de efectuare a sarcinilor în termeni stabiliţi;

7. Cunoașterea fluentă -Româna şi Rusa;

8. Atenţie înaltă la detalii;

9. Abilităţi de operare a PC-ului: Excel;

10. Bune abilităţi interpersonale, de comunicare şi de prezentare.

Compania oferă:

- lucru într-un mediu profesionist, modern şi dinamic;

- posibilitatea de dezvoltare profesională şi personală;

Transmiteți CV-ul pe adresa cadre2ag@gmail.com cu menționarea postului "Contabil Asistent".

CV-urile incomplete nu vor fi luate în calcul.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Î.M. Elitagrotehnologie S.R.L.
  • Full time
  • 17.11.2017

INOX PLUS
  • Full time
  • 10.05.2016

H&S Consulting SRL
  • Full time
  • 06.11.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме