Поиск работы или резюме

Contabil (8000 MDL)

SBC HR

125 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de Contabil pentru un complex hotelier aflat chiar în centrul capitalei

Noi oferim:

- Angajare oficială
- Grafic de lucru: Luni-Vineri, de la ora 09:00 până la 18:00
- Posibilitate de creștere profesională
- Dezvoltare profesională
- Pachet social inclus

Responsabilități:

- Construieşte şi menţine baza de clienţi in zona geografica pe care o administrează
- Planifică și îndeplinește planul de vânzări
- Construiește si menține imaginea si modul in care sunt prezenate produsele în punctul de vanzare al clientului
- Contribuie la mărirea portofoliului de clienți

Cerinţe:

- Studii economice
- Experienţă de lucru în domeniul vânzărilor, segmentul FMCG nu mai puțin de 1 an
- Cunoașterea excelentă a limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.06.2018
  • Full time
  • 25.05.2018
  • Full time
  • 15.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме