Поиск работы или резюме

contabil

ASTERRA GRUP

133 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 27.11.2018

Cerințe față de candidat:

Studii superioare si medii de specialitate, profil finisate (contabilitate, economie, finante)
Experienţă în functie similară – 1-2 ani;
Cunostinte avansate PC (MS Office, 1С);
Cunoasterea limbii romane, si rusa, (engleza constituie un avantaj);
Responsabilitate, punctualitate, oraganizare;

Responsabilitati:

Verifică dacă documentele sunt în conformitate cu cerinţele fiscale şi contabile
Intocmirea inregistrarilor contabile si financiare pe baza reglementarilor contabile specifice domeniului asigurarilor.
Participa la actiunile de inventariere, prelucreaza informatiile contabile in functie de solicitarile primate
Completarea, înregistrarea, evidenţa și gestiunea  documentelor primare;
Emiterea, colectarea, verificarea si evidenta facturilor;
Monitorizarea achitărilor cu debitorii şi creditorii;
Coordonarea procesului de inventariere;
Intocmirea deconturilor, ordinelor, foilor de parcurs, contractelor;
Evidenta combustibilului.

Aptitudini personale:

Bune abilităti de coordonare și organizare;
Capacitate de lucru cu termeni limită;
Abilități de lucru în echipă şi individual;
Rezistenţă la stres;

Condiții de muncă:

Serviciu într-o companie stabilă, centrul Chișinăului;
Suport și instruire;
Salariu motivant și pachet social deplin;
Angajare oficială conform CM al RM;

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, insotit de o poza recenta, cu o scrisoare de intenții prin e-mail: office@asterra.md;

Doar candidații selectați vor fi invitați pentru interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

I C S Easy Credit S R L
  • Full time
  • 03.01.2019

  • Full time
  • Full time
  • 27.11.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме