Поиск работы или резюме

Contabil

SRL Victad Moto

74 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 08.05.2018

Cerințe faţă de candidat:

- Studii superioare în domeniul economiei/ finanțelor/ contabilității ;
- Experiență într-un post similar  minim 2-3 ani;

- Сunoașterea SNC, legislației fiscale și legislației muncii;

- Cunoștințe în domeniul resurselor umane;

- Evidența contabilă primară, elaborarea și prezentarea rapoartelor;

- Сunoștințe avansate de operare PC, inclusiv 1C v8 și MS Office;

- Cunoasterea limbii de stat şi a limbii rusă este obligatorie;

- Calități personale: responsabilitate, punctualitate, gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate;

- Orientare spre rezultat.

 Responsabilităţi

- Întocmirea documentelor contabile primare, registrelor contabile;

- Înregistrarea în programul de contabilitate a documentelor primare;

- Întocmirea și prezentarea dărilor de seamă fiscale, statistice, conform legislației în vigoare;

 Compania oferă:

- salariu competitiv;
- pachet social integral;

- Telefon mobil de serviciu;
- perspectiva creării unei cariere de succes într-o companie dinamică și perspicace;

- Grafic de lucru Luni-Vineri, 9:00-17:00

Persoanele interesate de postul vacant sunt rugate să expedieze CV-ul cu fotografia inclusă  la adresa de e-mail: stihl@victad.md

Tel.de contact 022-41-11-11

 CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

 Vă mulțumim pentru timpul acordat!

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: 6000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 21.05.2018
  • Full time
  • 19.04.2018
  • Full time
  • 21.02.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме