Поиск работы или резюме

Contabil

Prograin Organic

166 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 25.01.2018

Prograin Organic angajează: contabil

Prograin Organic este compania care activează în cultivarea, prelucrarea, depozitarea și comercializarea boabelor, semințelor și plantelor leguminoase în Republica Moldova.

Cerințe fată de candidați:

Studii: Superioare în economie

Experiență: cel puțin 3 ani în domeniu

Capacităţi:

Cunoștințe avansate de lucru în aplicațiile Microsoft Office;
Cunoașterea legislaţiei în domeniu;
Gândire analitică, inițiativă, comunicabilitate, atenție, responsabilitate, punctualitate;
Posedarea limbilor străine constituie un avantaj.

Responsabilități:

Organizarea, verificarea și întocmirea corectă și la timp a rapoartelor contabile;
Îndeplinirea, predarea și verificarea facturilor fiscale, formularelor;
Ducerea evidenței și verificarea documentației contabile.

Condiții:

Salariu motivant.
Muncă stabilă într-o echipă dinamică, tânără și prietenoasă.
Compania oferă instruire și posibilitatea de creștere profesională.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică hr@prograinorganic.com .

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 20.12.2017

CSV Armetis Grup SRL
  • Full time
  • 15.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме