rabota

Contabil

  • Privata

    Mob. 069553917 Tel/Fax.
  • Part Time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 70
    Part Time
    Publicitate 01.11.2017 22 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 3000 - 4000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania angajeaza contabil - operator cu experienta:

    Cerinte:
    - studii contabile
    - experienta
    - cunoasterea programului 1C versiunea 8
    - cunoasterea limbilor de stat, limbii ruse
    - onesta, punctuala, disciplinata, organizata, etc.

    Responsabilități:
    - Evidenta materialelor, marfurilor;
    - lucrul cu facturile fiscale;
    - efectuarea operaţiunilor de casă şi bancă;
    - registrul procurari – livrari;
    - efectuarea operatiunilor de intrare a marfurilor;
    - verificarea decontarilor cu contragenţii;
    - alte sarcini specificate de contabil-sef.

    Compania ofera:
    - Salariul motivant
    - Pachetul social garantat

    Persoanele care corespund cerintelor descrise, sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa de email direct de pe site sau sa apeleze oricare din numerele indicate

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Privata
    • Part Time
    • 01.11.2017
    • Part Time
    • 06.09.2017