rabota

CONTABIL

  • SRL LARSAN-NOR

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 2
    Просмотров: 44
    Full time
    Publicitate 12.07.2017 14 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Contabil (salariu)

    Responsabilități principale:

    - Asigurarea securităţii şi completării documentelor contabile în conformitate cu standartele naţionale;

    - Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale şi statistice;

    - Principalele cerințele față de candidați:
    - Studii superioare în domeniul finanțe/contabilitate;
    - Experiența de lucru în funcţia de contabil - nu mai puțin de 2  ani;

    - Experienţa ducerei evidenţei contabile, evidenţa impozitelor;

    - Cunoaşterea standartelor evidenţei contabile şi impozitării;
    - Cunoașterea programului 1-C;
    - Cunoașterea PC : Word, Excell – nivel avansat;
    - Cunoaşterea limbilor romană și rusă;
    - Grad înalt de responsabilitate si confidentialitate;
    - Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate.

    Compania oferă:
    - Program de lucru – Luni-vineri   08.00-17.00;

    Dacă Vă regăsiţi în anunţul nostru şi aveţi o bună experienţă de lucru, cu rezultate înalte, aplicați CV-ul cu o fotografie la adresa de e-mail: resurseumanecv@mail.ru  cu specificarea obligatorie pentru functia de  Contabil.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Dulcinella
    • Full time
    • 16.06.2017

    GUAVA CONSULTING SRL
    • Full time
    • 08.05.2017
    • Full time
    • 25.07.2017