rabota

Contabil

  • Filaro Impreg Service

    Mob. 060-211-996 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 97
    Full time
    Publicitate 01.06.2017 24 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 5000 - леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    CONTABIL

    Cerințe față de candidați:
    - Studii superioare economice, Finante-Contabilitate; studii de specializare în audit financiar - un avantaj;
    - Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa, engleza – un avantaj;
    - Experiență în domeniu cel puțin 2 ani;
    - Excelente abilități de utilizare a MS Office și 1C

    Obligatiuni:
    - Organizarea, verificarea si indeplinirea corecta a rapoartelor contabile,
    - Indeplinirea, predarea si verificarea facturilor fiscale,
    - Evidenta si verificarea documentatie contabile,
    - Evidenta operatiunilor valutare (casa, banca),
    - Evidenta produselor cu amanuntul,
    - Elaborarea si prezentarea rapoartelor.

    • Grafic de lucru 9.00 – 18.00, luni – vineri
    • Salarii competitive
    • Pachet social complet
    • Posibilitatea de creștere profesionala
    • Lucru intr-o echipa prietenoasa

    CV-ul cu foto și specificarea postului vizat.

    Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe adresa de e-mail: filaroimpreg@mail.ru

    Sau sa telefoneze la numarul de telefon: 060-211-996.

    Doar persoanele selectate vor fi contactate.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 03.05.2017

    Lider
    • Full time
    • 01.05.2017

    SC PANINELLA SRL
    • Full time
    • 30.03.2017