Поиск работы или резюме

Consultant vînzări optica

Incrus SRL

98 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 12.07.2018

Responsabilităţile de bază:
- Acordarea de consultaţii si recomandări clienţilor care se prezintă în optica
- Promovarea şi vînzarea produselor optice etc;
- Informarea clienţilor despre promoţii şi acţiuni, organizarea acestora;
- Gestiunea stocurilor de produse, inclusiv aranjarea în vitrine;
- Îndeplinirea altor activităţi conexe vînzărilor.

Cerinţe faţă de candidaţi:
- studii superioare , medii de specialitate
- cunoaşterea avansată a limbilor română şi rusă, engleza constituie un avantaj;
- experienţa de muncă (in domeniul opticii sau farmaceutic) va constitui un avantaj ;
- abilităţi de analiză, planificare şi organizare, abilităţi bune de ascultare şi comunicare, orientare spre rezultat;
- disponibilitate de a acumula cunoştinţe noi şi a învăţa rapid produsele gestionate.

Compania oferă:
- contract de muncă şi pachet social complet;
- pregătire profesională continuă in cadrul companiei;
- un mediu de lucru modern
Persoanele care corespund cerințelor date sunt rugate să expedieze CV cu fotografie la adresa de e-mail: oculusprim108@mail.ru cu mențiunea postului pentru care candidează.

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

NKO BROTHERS FRATII
  • Part Time
  • 05.07.2018

Bertam Grup srl
  • Part Time
  • 21.06.2018
  • Part Time
  • 28.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме