rabota

Consultant vînzări optica

  • Incrus SRL

    Mob. 060211160, Tel/Fax. 022-837060
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 25
    Full time
    Publicitate 11.12.2017 4 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Responsabilităţile de bază:
    - Acordarea de consultaţii si recomandări clienţilor care se prezintă în optica
    - Promovarea şi vînzarea produselor optice etc;
    - Informarea clienţilor despre promoţii şi acţiuni, organizarea acestora;
    - Gestiunea stocurilor de produse, inclusiv aranjarea în vitrine;
    - Îndeplinirea altor activităţi conexe vînzărilor.

    Cerinţe faţă de candidaţi:
    - studii superioare , medii de specialitate
    - cunoaşterea avansată a limbilor română şi rusă, engleza constituie un avantaj;
    - experienţa de muncă (in domeniul opticii sau farmaceutic) va constitui un avantaj ;
    - abilităţi de analiză, planificare şi organizare, abilităţi bune de ascultare şi comunicare, orientare spre rezultat;
    - disponibilitate de a acumula cunoştinţe noi şi a învăţa rapid produsele gestionate.

    Compania oferă:
    - contract de muncă şi pachet social complet;
    - pregătire profesională continuă in cadrul companiei;
    - un mediu de lucru modern
    Persoanele care corespund cerințelor date sunt rugate să expedieze CV cu fotografie la adresa de e-mail: oculusprim108@mail.ru cu mențiunea postului pentru care candidează.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 09.11.2017
    • Full time
    • 25.10.2017

    COMPANY MOLDOVA
    • Full time
    • 30.11.2017