Поиск работы или резюме

Consultant vînzări

SMAD - GRUP

1557 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 11 кандидаты
Дата публикации: 14.08.2018

Doresti sa lucrezi intr-o echipa puternica si sa cistigi un salariu decent? Esti pregatit pentru a te realiza si a avansa in cariera?

Cel mai mare Internet-magazin din Moldova, "SmadShop.md" cauta persoane active, pozitive gata pentru lucru.

Cerinţe:
• dicție clară, vorbire competentă, abilități de comunicare, o atitudine pozitivă față de muncă, dorința de a lucra în vânzări.

Responsabilităţi:
- Cunoasterea limbilor: romana si rusa
- Abilitati de comunicare si organizare
- Efectuarea apelurilor de iesire catre clientii nostri fideli
- Informatii despre promotii
- Vinzarea produselor
- Cunostinte operare PC

Termeni și condiții:
- Salariul fix lunar+bonusuri;
- Traininguri gratuite;
- Oportunități în carieră;
- Reduceri pentru angajati la produsele companiei;
- O atmosferă plăcută și confortabilă, personalul prietenos vă va asigura o buna dispozitie in fiecare zi!

Trimiteti CV-ul la adresa de e-mail: Jobsdc.smad@gmail.com si noi vom lua legatura cu Dvs!

Va rugam nu uitati sa indicati functia vacanta pentru care optati

Telefon: 079018313
Persoana de contact: Didina
E-mail: Jobsdc.smad@gmail.com

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

MAIB Leasing SA
  • Full time
  • 20.06.2018

Scop Computers
  • Full time
  • 04.07.2018

Pedersen Partners
  • Full time
  • 17.07.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме