rabota

CONSULTANT-VINZARI

  • KASTEEL

    Mob. 068680032 Tel/Fax. 068680032
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 59
    Full time
    Publicitate 03.11.2017 21 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania anunţă concurs de suplinire a postului vacant de CONSULTANT-VINZARI.

    Responsabilitati:

    • Stabilirea, dezvoltarea şi mentinerea relaţiilor cu clienţii;
    • Analiză ,prelucrare a datelor şi raportare,
    • Promovarea serviciilor companiei;

    Cerinţe faţă de candidat:

    • Studii superioare absolvite;
    • Experienţă cu volume mari de vînzări de minim 3 ani,
    • Personă puternică orientată către vînzări şi client,
    • Cunoaşterea limbilor română, rusă;
    • Abilităţi excelente de comunicare şi negociere;
    • Competenţe excelente de lucru în echipa;

    Facilitati:

    - Posibilitate de avansare in profesie
    - Nivel de salarizare inalt
    - Pachetul social
    - Telefonie celulara corporative

    Dacă profilul şi aspiraţiile d-stră corespund descrierii rugăm să transmită CV-urile cu fotografia inclusa, la adresa de e-mail: tmzconstruct@mail.ru.
    Doar persoanele selectate vor fi contactate.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 04.07.2017

    Ferma cu origini SRL
    • Full time
    • 22.11.2017
    • Full time
    • 25.09.2017