Поиск работы или резюме

Consultant - Vânzător

Infinity Cosmetics

335 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 2 кандидаты
Дата публикации: 12.08.2018

CERINȚE:
-experiență în domeniul vânzărilor mai mare de 1 an ;
-cunoașterea limbii române și ruse;
-capacități bune de comunicare;
-capacități de lucru în echipă;
-atitudine serioasă față de lucru.
-adaptarea ușoară și rapidă la schimbări, ba chiar să poată să le anticipeze și să găsească soluții;
-estimarea precisă a timpului necesar pentru fiecare etapă dintr-un plan și să se încadreze în termene.
RESPONSABILITĂȚI:
-consultarea cu amabilitate a clienților;
-eliberarea bonurilor fiscale;
-menținerea în ordine și complectarea mărfii în magazin;
-inventarierea materialelor.
OFERIM:
- mediu de lucru plăcut;
- contract individual de muncă (pachet social complet);
- salariu atractiv + bonusuri;
Program de lucru: Luni-Duminică: 09.00-18.00;
Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa de e-mail: infinitycosmetics1@gmail.com (CV-ul să includă și poză);
Raspunsul îl veți primi prin telefon cu invitație la un interviu

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 3000 - 7000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 22.06.2018
  • Full time
  • 10.07.2018

SRL Maestro-nut
  • Full time
  • 28.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме