rabota

Consultant vânzări

  • SC Simplex Co SRL

    Mob. (+373) 060002772/ 068500508 Tel/Fax. (+373) 022 74 74 34
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 115
    Full time
    Publicitate 30.05.2017 25 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: (+373) 060002772/ 068500508
    • Тел.: (+373) 022 74 74 34

    Описание вакансии

    Responsabilități:
    1. Promovarea și comercializarea mărfii companiei;
    2. Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;
    3. Crearea ofertelor pentru clienți;
    4. Supravegherea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor

    Cerințe:
    1. Studii superioare Tehnice sau Economice (constituie un avantaj);
    2. Abilități de a prezenta, negocia și convinge;
    3. Abilități de comunicare cu clienții;
    4. Dorința de dezvoltare, capacitatea de a învăța lucruri noi;
    5. Persoană responsabilă, activă, orientată spre rezultat, abilități organizatorice;
    6. Onestitate, corectitudine;
    7. Experiența în vânzări va constitui un avantaj;
    8. Utilizator PC (Microsoft Office, Internet);
    9. Cunoașterea limbilor română și rusă.

    Compania oferă:
    1. Angajare oficială în câmpul muncii;
    2. Salariu motivant (10000 – 30000 lei);
    3. Pachet social complet;
    4. Un mediu de lucru activ;
    5. Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 05.06.2017
    • Full time
    • 20.06.2017
    • Full time
    • 14.06.2017