rabota

Consultant Junior în Marketing

  • Magenta Consulting

    Mob. 069339626 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 56
    Full time
    Publicitate 17.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Responsabilităţi:

    -Asistarea Managerilor de proiect în desfășurarea cercetărilor și strategiilor de marketing;

    -Monitorizarea colectării datelor;

    -Procesarea și formatarea grafică a rezultatelor cercetării;

    -Analiza și interpretarea datelor.

    Cerințe față de candidat:

    -Studii superioare în marketing, economie, sociologie sau științe ale comunicării (finalizate sau în cursul anului 3 licenţă)

    -Cunoştinţe MS Office

    -Cunoașterea bazelor statisticii și a softului SPSS va prezenta un avantaj

    -Cunoașterea limbilor română; engleze și/ sau ruse

    Beneficii:

    -Autodezvoltare și creștere profesională

    -Echipă tânără de profesioniști

    -Mediu activ şi dinamic (cafea, bean bags, selfie-uri și teambuildinguri peste hotare din partea companiei)

    -Salariul atractiv

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, accesând http://192.168.88.51/orangehrm/symfony/web/index.php/recruitmentApply/applyVacancy/id/10 ; sau la adresa: str. A. Bernardazzi 38, et.3, or. Chişinău.

    Informaţii suplimentare la tel: (+373-69) 33 96 26.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Aнонимный
    • Full time
    • 11.07.2017

    Companie de Comert
    • Full time
    • 14.07.2017

    Magenta Consulting
    • Full time
    • 17.07.2017