Поиск работы или резюме

Consultant Home Design Studio

SBC HR

144 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de Consultant Home Design Studio. Clientul nostru – show-room multibrand situat în centrul orașului

Oferim:

- Salariu după perioada de probă: 300 Euro + % din volumul de vânzări

- Angajare oficială

- Graficul de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 până la 18:00, Sâmbătă (2 per lună): de la 10:00 până la 15:00

- Oficiu în centrul orașului

- Mediu dinamic și plăcut de lucru

Responsabilități principale:

- Consultarea clienților

- Primirea și eliberarea produselor

- Elaborarea ofertelor comerciale

- Gestionarea aparatului de casă

- Prezentarea soluțiilor optime în crearea designului de interior

Cerinţele companiei:

- Studii superioare economice sau tehnice

- Experiență de muncă cu clienții

- Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă

             Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

                                        Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 6000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 05.12.2017
  • Full time
  • 23.03.2018
  • Full time
  • 15.11.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме