Поиск работы или резюме

Consilier Ipoteca

Mobiasbanca

520 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de

Misiune post: Majorarea portofoliului de credite ipotecare ale Băncii și sporirea calității portofoliului.

Oferim:

  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Marți - Sâmbătă, 10:00 - 19:00);
  • Asigurare medicală suplimentară;
  • Posibilități de creştere în carieră.

Responsabilităţi principale:

  • Comunicarea cu clienţii şi informarea despre oferta de servicii în domeniul imobiliar ale Băncii și ale partenerilor;
  • Acordarea de suport calitativ în obţinerea creditului ipotecar de la Bancă şi intermedierea pregătirii actelor de transfer ale proprietăţii;
  • Acționează ca un centru de excelență în domeniul ipotecar;
  • Promovează constant principiile de calitate și imagine a Băncii.

Cerinţe:

  • Cunoștințe conceptuale ale pieței imobiliare locale;
  • Cunoaşterea tehnicilor de promovare/vînzare;
  • Cunoaşterea legislaţiei Republicii Moldova cu privire la ipotecă şi alte acte legislative din domeniu;
  • Cunoştinţe informatice: MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Limba română, rusă fluent, engleza constituie un avantaj;
  • Studii superioare cu profil economic;
  • Minim 1 an experienţă în domeniul creditării ipotecare.

Aplică CV-ul la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
Informaţii suplimentare la tel.: 0 22 812 337.

Mobiasbanca

О компании

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 03.08.2017
  • Full time
  • 05.06.2018

Mobiasbanca
  • Full time
  • 12.09.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме