rabota

Conducator auto C + E

  • SC CONTRADA SRL

    Mob. 0040740270706 Tel/Fax. 0040740270708
  • Румыния
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 173
    Full time
    Publicitate 05.06.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Лицей
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: 8000 - 15000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Angajez conducator auto profesionist, categoria C+E, pe autocamion cu prelata 40 tone, Volvo Euro 5 cu prelata, curse Romania - Italia - Romania (FARA COMUNITATE , SINGUR PE CAMION !!!), pentru transport marfa generala.
    Solicitam persoana cu experienta pe acest model de camion, cunostinte tehnice minime, cu documente valabile (document de identitate, permis si atestat), precum si cetatenie romana.
    Cunostintele de limba italiana prezinta un avantaj.
    Oferim contract de munca romanesc cu toate drepturile legale incluse, pachet salarial motivant in functie de implicarea , responsabilitatea si de seriozitatea de care se da dovada, cat si bonusuri.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 14.06.2017
    • Full time
    • 23.05.2017