Поиск работы или резюме

Coafeza/Frizerita

Salon Kiddos

114 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 19.06.2018

Un salon din Timisoara, locatia Iulius Mall, dedicat copiilor, cauta pentru pozitia de part-time/ full-time o persoana careia ii face placere sa lucreze cu copii, o persoana dornica sa invete si sa se perfectioneze in coafura / frizerie. Persoana ideala trebuie sa fie prietenoasa, sociabila si serioasa. Se ofera un program flexibil, cu salariu fix de la 2000 lei in functie de experienta plus comision.

Acceptam ucenice pentru formare in vederea angajarii.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
CERINTE:

- DIPLOMA/CERTIFICAT IN DOMENIU
- SERIOZITATE SI RESPONSABILITATE

Contact:
email: salon.kiddos@yahoo.com
Tel: 0766513066

Место работы

Румыния
  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 1000 - 3000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

HR Consulting
  • Full time
  • 21.04.2018

Al Khebra for Manpower
  • Full time
  • 09.06.2018

Et Ventis Adversis SRL
  • Full time
  • 08.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме