Поиск работы или резюме

Client Service pentru magazinul Online

DARWIN

366 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 30.01.2018

  • Să fii o persoană pozitivă și binedispusă. Dispoziția bună și atitudinea pozitivă este importantă în orice activitate.
  • Să știi cum sa vorbesti cu clientii, cel mai mult tet-a-tet.
  • Să fii gata să înveți! Poți crede că le știi pe toate, dar noi zicem că se mai poate. Ești gata de upgrade?
  • Să fii un utilizator avansat în PC. Bravo vei fi și pentru cunoașterea lucrului cu Google Docs.
  • Să fii omul de acțiune și energie, nicidecum de lene și vorbe goale.
  • Să fii organizat și să iubești lucrul în echipă.
  • Să nu duci lipsă de inițiativă și soluții!
  • Să vorbești frumos și corect în limba română, rusă. Engleza consituie un avantaj.
  • Nu contează ce facultate ai finisat.  Demonstrează că ai competențe, atitudine și entuziasm!
  • Să ai abilități de a comunica eficient verbal, abilități de negociere, aplanare a conflictelor, rezistență la stres.

Responsabilitatile postului:

  • Comunicarea amabila si vînzarea produselor prezente în magazin

Ce primești în schimb?

  • Salariu atractiv in raport cu efortul depus (Nu este limita de lucru).
  • Șef bun și înțelegător;
  • Dezvoltare personală și posibilitatea de a creste în funcție.
  • Pachet social complet;
  • Lucru într-o echipă tînără şi ambiţioasă;

Ești interesat? Atunci  trimite CV-ul cu poză pe: resurseumane@darwin.md, indicând în subiect postul vacant.

De ce Darwin?
Vezi aici: https://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 15.09.2016
  • Full time
  • 30.01.2018
  • Full time
  • 06.08.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме