Поиск работы или резюме

Client Service pentru magazinul Online

DARWIN

93 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

  • Să fii o persoană pozitivă și binedispusă. Dispoziția bună și atitudinea pozitivă este importantă în orice activitate.
  • Să știi cum sa vorbesti cu clientii, cel mai mult tet-a-tet.
  • Să fii gata să înveți! Poți crede că le știi pe toate, dar noi zicem că se mai poate. Ești gata de upgrade?
  • Să fii un utilizator avansat în PC. Bravo vei fi și pentru cunoașterea lucrului cu Google Docs.
  • Să fii omul de acțiune și energie, nicidecum de lene și vorbe goale.
  • Să fii organizat și să iubești lucrul în echipă.
  • Să nu duci lipsă de inițiativă și soluții!
  • Să vorbești frumos și corect în limba română, rusă. Engleza consituie un avantaj.
  • Nu contează ce facultate ai finisat.  Demonstrează că ai competențe, atitudine și entuziasm!
  • Să ai abilități de a comunica eficient verbal, abilități de negociere, aplanare a conflictelor, rezistență la stres.

Responsabilitatile postului:

  • Comunicarea amabila si vînzarea produselor prezente în magazin

Ce primești în schimb?

  • Salariu atractiv in raport cu efortul depus (Nu este limita de lucru).
  • Șef bun și înțelegător;
  • Dezvoltare personală și posibilitatea de a creste în funcție.
  • Pachet social complet;
  • Lucru într-o echipă tînără şi ambiţioasă;

Ești interesat? Atunci  trimite CV-ul cu poză pe: resurseumane@darwin.md, indicând în subiect postul vacant.

De ce Darwin?
Vezi aici: https://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

DARWIN

О компании

Ne-am lansat în Republica Moldova în Martie 2013, ca să revoluționăm piața de produse electronice. Am ocupat o poziție de lider și de atunci piața s-a schimbat radical. Retail-ul a devenit colorat, stilat, neobișnuit și emoționant! PRIN CE NE DIFERENȚIEM? Darwin ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 30.01.2018

Melitax Grup SRL
  • Full time
  • 17.01.2018

Rugnis SRL
  • Full time
  • 12.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме