Поиск работы или резюме

Client Misterios

Magenta Consulting

411 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 12.09.2018

Magenta Consulting (www.consulting.md) – companie stabilă, care oferă consultanță și cercetări din anul 2006. Realizăm proiecte importante pentru țară cu clienți interni și internaționali. Oferim oportunitatea colegilor noștrii de a se afirma, alegându-și propriul program de muncă.

Reține - unica limită a salariul tău sunt posibilitățile tale fizice!

Clientul misterios este persoana care evaluează calitatea deservirii în magazine, bănci, farmacii etc. Alătură-te echipei noastre, hai să creștem deservirea la noi în țară.

Responsabilităţi:

  • Vizitarea localurilor/magazinelor indicate de coordonatorul de proiect;
  • Evaluarea calității deservirii conform criteriilor prestabilite;
  • Completarea unui chestionar la sfârșitul vizitei în baza propriilor observații;
  • Raportarea la timp a tuturor materialelor colectate coordonatorului de proiect.

Cerințe față de candidat:

  • Organizare – reușește să realizeze toate activitățile planificate în timpul propus;
  • Punctualitate – respectă timpul altora și își planifică eficient timpul său;
  • Mobilitate – disponibil să se deplaseze în toate orașele țării;
  • Spirit de observație – atrage atenție la detalii și le memorizează.

Beneficii:

  • Te implici la îmbunătățirea nivelului de deservire la tine în țară;
  • Profiți de posibilitatea de a călători prin țară din contul companiei;
  • Sursă de venit cu regim de lucru flexibil;
  • Înveți lucruri noi și obții experiență în comunicare;
  • Nu ai nevoie de experiență de lucru pentru a te implica;
  • Încurajăm participarea persoanelor cu vârsta peste 35 de ani.

Pentru a afla mai multe detalii, accesează pagina noastră mysteryshopping.md și aplică pentru postul de client misterios. De asemenea, ne poți scrie pe e-mail ms@consulting.md   sau telefona la nr.078881107.

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Part Time
  • 17.05.2018
  • Part Time

  • Part Time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме