Поиск работы или резюме

Chelneri in hotel / Cipru

Job Academy

1018 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 2 кандидаты

Suntem în căutarea unor chelneri cu experiență și care posedă engleza conversațională pentru un hotel din Kyrenia, Ciprul de Nord. Este un hotel foarte drăguț, cu un colectiv prietenos. Lucrul începe din 20 Februarie 2018 si durează pîna la finele lunii  noiembrie 2018, cu posibilitatea de reluare a contractului din martie 2019.

Orele de lucru:10 ore/zi; 6 zile/spatamana.

Important este să aveți experiență într-un hotel sau restaurant, să fiți orientat spre client și să posedați anumite abilități de barmen.

Se oferă un salariu de bază de 550 Euro, plus bacșiș (în mediu 150 Euro sau mai mult, în dependență de performanțele dvs către clienți). Cazarea și mesele sunt acoperite de către hotel, unica cheltuială a Dvs o constituie costul drumului.

Responsabilități

  • Poate servi micul dejun, prânzul și cina
  • Prepararea și servirea gustărilor
  • Menținerea curățeniei în restaurant și zona bazinului.

Pot aplica persoanele ce dețin doar pașaport biometric, angajatorul va suporta toate cheltuielile legate de perfectarea permisului de muncă..

Candidații interesați pot expedia CV-ul lor la adresa electronica cv@jobacademy.md.

În cazul care doriți să aplicați sau aveți întrebări puteți suna în oficiul nostru din Chișinău la 022 80 33 71; 067 53 11 33 sau ne puteti vizita pe adresa str. Alba Iulia 148/3.

Job Academy

О компании

Job Academy - это агентство по набору кадров с лицензией под серийным номером: MMII 050109, предоставленная Правительством Республики Молдова. Наши услуги для соискателей работы являются бесплатными. Дополнительную информацию о Нас, и о нашей работе Вы можете найти на ...

Место работы

Кипр
  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 12.12.2017
  • Full time
  • 17.03.2017
  • Full time
  • 14.05.2016
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме