Поиск работы или резюме

Casier

NANU

24 просмотров
Дата публикации: 15.05.2019

Îți dorești să ai SUCCES? Îți dorești o CARIERĂ?
Compania NANU angajeaza INVINGATORI pentru echipa sa!

Casier

Cerințe fata de candidat:
- Cunoștințe PC la nivel de utilizator;
- Posedarea limbilor romana si rusa;
- Exeprienţă de muncă minimum 1 an;
- Aspect exterior placut, responsabilitate, punctualitate.

Responsabilități de baza:
- Efectuarea operațiunilor de casă;
- Lucru cu clienții companiei.

Oferte:
- Oportunități de carieră în cadrul unei companii prestigioase;
- Posibilitate de evolutie profesionala.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: hr@nanu.md

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

NANU

О компании

NANU Market este un magazin specializat in comercializarea produselor din domeniul constructiilor, reparatiilor, gradinaritului si menajului. Sortimentul magazinului cuprinde mai mult de 18.000 de pozitii de marfa si include materiale de constructii, scule electrice și mecanice, articole electrice si sanitare, ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

AngroGlobalMarket
  • Full time
  • 25.03.2019

FoxCloud
  • Full time
  • 12.02.2019
  • Full time
  • 31.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме