Поиск работы или резюме

Casier

AGM

114 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 19.10.2018

Companie AGM importator si distribuitor al produselor de larg consum   anunţă angajarea personalului în calitate de: Casier.
Responsabilitati:

- Deservirea cumpărătorilor la nivel înalt
- Scanarea mărfii, primirea banilor de la cumpărator, eliberarea restului şi a bonului
- Pregătirea surselor băneşti pentru a fi încasate
Cerinţe:
- Cunoaşterea limbii române şi ruse
- Abilităţi de comunicare
- Punctual, responsabil
Beneficii:

- Mediu de lucru plăcut, stabil, colectiv prietenos

- Echipă tânără şi dinamică

- Dezvoltare personala

Se oferă salariu  platit la timp,  de la 5000 lei + bonusuri

Cv-urile cu poză le puteți trimite pe adresa - hr@agm.md, tel. 078770461

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 5000 - 6000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

  • Mоб.: 078770461
  • Тел.: 078770461

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 20.09.2018
  • Full time
  • 12.10.2018
  • Full time
  • 19.04.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме