Поиск работы или резюме

CASIER

I C S Easy Credit S R L

50 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 01.08.2018

Dacă dorești să obții o experiență profesională de muncă și să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum aveți această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea adecvată.

Oferim:

• Pachet social 100% conform CM RM
• Program de muncă: Luni–Sâmbătă, 09:00-18:00
• Salariu atractiv și prime lunare și anuale

• Posibilitate de avansare
• Oficiu modern în centrul capitalei
• Alte facilități

Scopul postului: Gestioarea numerarului filialei companiei

Sediul: mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 128

Cerințe:
• Studii medii cu profil financiar
• Cunoaşterea limbii române și limbii ruse
• Utilizator al MS Excel

• Cunoștințe generale în domeniul legislaţiei fiscale, contabilitate

• Persoană responsabilă, atentă la detalii, cu experiență în gestiunea numerarului.

Responsabilități:
• Recepționarea sau eliberarea numerarului

• Numărarea banilor încasați

• Realizarea monetarului banilor încasați

• Menținerea stocurilor și necesarul de monetar de rezervă

• Verificarea dacă sunt/nu banii care ar trebui să fie în casă după fiecare zi de lucru

• Rezervarea necesarul monetar pentru următoarea zi de muncă cu bancnote de diferite valori nominale, de exemplu: suma stabilită ca necesară pentru buna funcționare, conform necesităților filialei (sold la final de zi)

• Completarea fișei de transmitere a monetarului

• Predarea banilor încasatorului

• Ținerea actelor de strictă evidență:

zilnic, completarea corectă a registrului mașinii de casă și control (MCC)
întocmirea raportului săptăminal care include: intrările, ieșirile beneficiarului
prezentarea lunară a documentelor de strictă evidență (banda rulantă a aparatului de casă și control (MCC), registrul aparatului de casă și control)

Încurajăm studenții de la frecvență redusă/liberă să candideze!!!

Dacă ești responsabil, disciplinat și onest, aplică CV-ul la: hr@easycredit.md    cu specificarea „CASIER” sau apelați: 0-7845-1111

Mai multe detalii cu privire la activitatea companiei le găsiți pe pagina web: http://ecredit.md

Întreprinderea cu Capital Străin Easy Credit S.R.L. este o societate comercială de microfinanțare înființată la 12 octombrie 2005 ca rezultat al unei investiții străine, directe în Republica Moldova.
Vasta experiență internațională a asociaților companiei, precum și managementul calificat au dus la progresul constant al companiei, ajungînd să fie una din cele mai mari și renumite organizații de microfinanțare în Republica Moldova.
Prin Ordinul nr. 1222 din 31.12.2015 al Inspectoratului Fiscal Principal de Stat, Î.C.S. Easy Credit S.R.L. a fost inclusă în lista agenților economici – mari contribuabili ai Republicii Moldova.
 Î.C.S. Easy Credit S.R.L. este operator de date cu caracter personal, cu numărul 0000446, 0000446-001, 0000446-002.
Conform datelor Comisiei Naționale a Pieței Financiare, Î.C.S. Easy Credit S.R.L., este lider pe piața organizațiilor de microfinanțare din Republica Moldova, fapt ce se datorează încrederii Clienților noștri și a unei munci asidue a Echipei.

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 5000 - 7000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 08.05.2018

Veo Worldwide Services
  • Full time
  • 16.02.2018

MAIB Leasing SA
  • Full time
  • 20.06.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме