Поиск работы или резюме

Bucătar Șef

HR Consulting

961 просмотров
Дата публикации: 17.04.2019

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Bucătar Șef

Bucătarul Șef va asigura managementul tuturor proceselor și a resurselor din bucătăria reastaurantului precum și prepararea conform celor mai înalte standarde de calitate a specialităților culinare în vederea delectării vizitatorilor restaurantului.

Responsabilități:
•         Responsabil de operațiunile zilnice ale bucătăriei;
•         Elaborează meniuri noi și fisele tehnologice ale noilor preparate;
•         Monitorizează pregătirea bucatelor cu asigurarea respectării procesului tehnologic;
•         Gestionarea, evaluarea și instruirea echipei din subordine;
•         Gestionarea aprovizionarea restaurantului cu toate produsele necesare;
•         Gestionarea eficientă a costurilor ce țin de întreținerea bucătăriei și prepararea bucatelor;
•         Urmărirrea și respectarea normelor igienico-sanitare și normele de protecție a muncii;
•         Estimarea timpului de preparare a fiecărui element din meniu;
•         Menținerea în ordine a bucătăriei;
•         Conoaștereai respectarea normelor de alimentație publică impuse de legislația în vigoare;
•        Locul de munca este amplasat la 100 km de Chișinău;

Cerințe:
•         Studii superioare în domeniul tehnologiei alimentației publice;
•         Experiență de muncă pe un post similar minim 3 ani;
•         Experiență în pregătirea meniurilor;
•         Capacitate de gestionare a unei echipe;
•         Abilități de leadership și management.

Competențe personale:
•         Orientare către client;
•         Atenție la detalii;
•         Rezistență la stres;
•         Spirit de echipă;
•         Responsabil și organizat

Beneficii:
•         Transport și cazare asigurate de companie;
•         Salariu motivant

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul cu o poză recentă la adresa de email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant: BSB

Telefon de contact: 022 876 557

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Personal Agency SRL
  • Full time
  • 24.01.2019

  • Full time
  • 28.01.2019

Adm In Moldova
  • Full time
  • 21.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме