Поиск работы или резюме

Bucătar Șef

HR Consulting

415 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 19.10.2018

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Bucătar Șef

Bucătarul Șef va asigura managementul tuturor proceselor și a resurselor din bucătăria reastaurantului precum și prepararea conform celor mai înalte standarde de calitate a specialităților culinare în vederea delectării vizitatorilor restaurantului.

Responsabilități:
•         Responsabil de operațiunile zilnice ale bucătăriei;
•         Elaborează meniuri noi și fisele tehnologice ale noilor preparate;
•         Monitorizează pregătirea bucatelor cu asigurarea respectării procesului tehnologic;
•         Gestionarea, evaluarea și instruirea echipei din subordine;
•         Gestionarea aprovizionarea restaurantului cu toate produsele necesare;
•         Gestionarea eficientă a costurilor ce țin de întreținerea bucătăriei și prepararea bucatelor;
•         Urmărirrea și respectarea normelor igienico-sanitare și normele de protecție a muncii;
•         Estimarea timpului de preparare a fiecărui element din meniu;
•         Menținerea în ordine a bucătăriei;
•         Conoaștereai respectarea normelor de alimentație publică impuse de legislația în vigoare;
•        Locul de munca este amplasat la 100 km de Chișinău;

Cerințe:
•         Studii superioare în domeniul tehnologiei alimentației publice;
•         Experiență de muncă pe un post similar minim 3 ani;
•         Experiență în pregătirea meniurilor;
•         Capacitate de gestionare a unei echipe;
•         Abilități de leadership și management.

Competențe personale:
•         Orientare către client;
•         Atenție la detalii;
•         Rezistență la stres;
•         Spirit de echipă;
•         Responsabil și organizat

Beneficii:
•         Transport și cazare asigurate de companie;
•         Salariu motivant

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul cu o poză recentă la adresa de email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant: BSB

Telefon de contact: 022 876 557

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 23.09.2017

Casa Morosan SRL
  • Full time
  • 07.09.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме