rabota

Brand Manager

  • HR CONSULTING

    Mob. 069638007 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 44
    Full time
    Publicitate 22.11.2017 13 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    HR-Consulting (www.search4staff.com), în numele clientului său, o companie locală, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție:

    BRAND MANAGER

    Companie: Companie de producere a vinurilor, lider pe piața locală

    Responsabilități

    ·         Elaborare si realizare strategii de promovare a produselor pe piata locala si cele externe

    ·    Organizare si petrecere de evenimente pe piata locala si internationala, cu scopul promovarii produselor existente si celor noi

    ·         Organizare si coordonare activitati de lansare a produselor noi pe piata

    ·         Participare la expozitii, tirguri si alte evenimente

    ·         Comunicarea cu consumatorii finali

    ·    Conlucrarea constructiva cu furnizori, agentii si alti parteneri in vederea realizarii obiectivelor postului

    Compania oferă:

    ·         Posibilitati de instruire si dezvoltare profesionala

    ·         Mediu de lucru dinamic

    ·         Motivare competitiva

    ·         Oficiu modern cu toate cele necesare

    Cerinte:

    ·         Experienta in pozitie similara min 2 ani

    ·         Abilitati de comunicare bine dezvoltate

    ·        Deschis pentru provocari

    ·        Abilitati de analiza  gestionare bugete

    ·       Fluenta in limbile romana si rusa (scris si verbal), Engleza

    ·        Responsabilitate, dedicatie si pasiune

    ·         Studii superioare in marketing

    Candidații interesați pot trimite CV-ul la compania HR-Consulting (search4staff.com), adresa de email:  tv80@search4staff.com ;  Rog să se indice codul postului vacant BM la tema/subiectul email-ului.

    Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon:  Tel.: +37322 876557, +373 69638007.

    Candidații aleși vor fi contactați și invitați la un interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    HR-Consulting
    • Full time
    • 04.09.2017

    Market Imobile
    • Full time
    • 26.10.2017
    • Full time
    • 25.10.2017