rabota

Brand Manager

  • HR-Consulting

    Mob. +373 62 10 12 90 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 83
    Full time
    Publicitate 25.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de: Brand Manager

    Compania:
    Companie internationala, leader în domeniul distribuţiei în Republica Moldova

    Responsabilităţi:
    -    Urmărirea, analiza şi raportarea execuţiei brăndurilor şi a rezultatelor la nivel naţional;
    -    Cercetarea şi scanarea pieţei pe categorii de produse;
    -    Coordonarea cu producatorul / proprietarul brandurilor cu privire la iniţiativele viitoare, asortiment şi buget;
    -    Planificarea vânzărilor, activităţilor promoţionale şi de marketing;
    -    Pregătirea materialelor promoţionale şi de marketing prin cooperarea cu agenţiile de publicitate;
    -    Pregătirea şi urmărirea executiei initiativelor pe branduri si analiza rezultatelor.

    Cerinţe:
    -    Experienţa în domeniul beauty constituie un avantaj;
    -    Studii superioare;
    -    Excelente abilităţi de comunicare, limbaj prfesional;
    -    Permis de conducere, cat. B;
    -    Utilizator PC, nivel avansat;
    -    Cunoaşterea limbilor română, engleză, rusă;

    Se oferă:
    -    Salariu competitiv plus bonus de performanţă;
    -    Pachet social întreg;
    -    Automobil şi telefon de serviciu;
    -    Lucru într-o echipă tânără şi prietenoasă;
    -    Oportunitate de dezvoltare profesională şi de  creştere în carieră.

    Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: bb80@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: WLP

    Telefon de contact: +373 62 10 12 90

    Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 19.05.2017
    • Full time
    • 18.05.2017
    • Full time