rabota

Barista

  • PRESSCO

    Mob. Tel/Fax.
  • Румыния
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 200
    Full time
    Publicitate 04.10.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Лицей
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    PRESSCO este locul in care fiecare ceasca de cafea se transforma intr-o experienta memorabila. Pasiunea cu care preparam si servim cafeaua de specialitate, proaspat prajita, se transpune intr-o atmosfera relaxanta si prietenoasa.

    Jobul este disponibil in Baia Mare - ROMANIA.
    Oferim CAZARE.

    Daca esti pasionat sau pasionata de cafea, vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica si crezi ca ai atributele necesare pentru asta:

    - Atitudine pozitiva
    - Pasiunea si entuziasmul pentru cafea trebuie transmis fiecarei persoane ce ne viziteaza
    - Deschidere catre o imbunatatire continua a modului de lucru
    - Dorinta de a invata permanent
    - Abilitatea de a fii rapid, eficient si a nu lasa niciodata impresia “ca te chinui”
    - Organizare si abilitatea de a face mai multe lucruri deodata
    - Curatenie personala
    - Studii medii sau superioare
    - Limba engleza sau alte limbi straine reprezinta un avantaj.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 28.09.2017
    • Full time
    • 18.12.2017

    PRESSCO
    • Full time
    • 04.10.2017