Поиск работы или резюме

Avocat-stagiar admis la stagiul profesional în avocatură

PfB Collection

177 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 13.11.2017
2 месяца назад

Compania "PfB Collection", specializată în colectarea datoriilor,  angajează:

Avocat-stagiar
admis la stagiul profesional în avocatură

 Responsabilități:
- Reprezentarea intereselor în instanțele judecatorești;
- Întocmirea pretențiilor, cererilor, interpelărilor, contractelor;
- Acumularea informațiilor pentru aprecierea gradului de solvabilitate a debitorului;
- Organizarea și conducerea procedurii de mediere între debitori și creditori;
- Colectarea creanțelor participind în procedura de executare a hotăririlor judecătorești;

Cerințe:
- Experiența participarii în instanțele de judecată si in procedurile de executare a deciziilor;
- Cunoasterea obligatorie a limbii de stat și rusă;
- Abilități bune de comunicare si convingere;
- Capacitatea de lucru in echipă;
- Cunoasterea calculatorului;
- Experienta în domeniu - va constitui un avantaj;
- Permis de conducere cat.B, automobil propriu.

Condiții oferite:
- Salariu mai mare decit mediul pe piata RM;
- Pachet social deplin;
- Program de lucru de la 9.00 pîna la 18.00 (5/2);
- Creștere pe plan personal si profesional;
- Conditii moderne de lucru;
- Colectiv unit.

Pentru a face parte din echipa noastra expediati CV-ul  la adresa de e-mail: hr@pfbc.md  / job@pfbc.md

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 02.11.2017

  • Full time
  • 27.10.2017
  • Full time
  • 16.01.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме