rabota

Auditor Conformitate

  • Starnet

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 188
    Full time
    Publicitate 01.12.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

    Reponsabilități:

    • Exercită auditul intern de conformitate conform planului aprobat, evaluează în conformitatea proceselor operaționale din cadrul Companiei;
    • Întocmește rapoarte de audit intern și prezintă superiorului spre examinare;
    • Oferă recomandări pentru optimizarea proceselor, contribuind la îmbunătăţirea activităţii companiei;
    • Efectuează controlul implementării recomandărilor auditului de conformitate  cu planul de lucru aprobat.

    Cerințe:

    • Studii superioare de profil;
    • Experienţă profesională în domeniu este preferential;
    • Capacități analitice și organizatorice;
    • Noţiuni suficiente pentru a identifica elementele de iregularitate şi elementele constitutive ale infracţiunii;
    • Cunoştinţe de operare la calculator: Word, Excel, Power Point, Internet.

    Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

    Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md cu specificarea postului – Auditor Conformitate.

    Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full time
    • 14.06.2017

    HR-Consulting
    • Full time
    • 11.12.2017
    • Full time
    • 07.12.2017